Havayolu Taşımacılığı

Hava taşımacılığına odaklanmış olan şirketimiz, geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmektedir. Hizmetlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse.

Genel kargoların taşınması dışında;
Standart dışı ölçü ve ağırlıktaki ürünlerin taşınmasında özel projeler uygulamaktayız.

Tehlikeli Maddeler ile ilgili olarak; uygun paketlerin seçilmesi ve temini sonrası paketleme, etiketleme, işaretleme, deklarasyon ve konşimento hazırlanması işlemleri konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz tarafından IATA kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

Bozulabilir kargolar, gerekirse özel paketlerde frigofirik araçlar ve soğuk hava depoları kullanılarak sıcaklık ayarlamaları yapılmış uçaklarla sevk edilmektedir. Ayrıca varış noktasında kargo alıcısı tarafından teslim alınana dek soğuk hava depolarında saklanmaktadır.

Değerli kargolarınız, istediğiniz doğrultusunda tarafımızca sigorta yapıldıktan sonra, uçuş zamanına kadar antrepolarda değerli kargolar için hazırlanmış özel bölümlerde muhafaza edilmekte ve konşimento düzenlenmesi sonrasında uçuşu sağlanmaktadır. Gerekirse varış havalimanından alıcı adresine acentelerimiz vasıtası ile teslimatı da yapılmaktadır.