Denizyolu Taşımacılığı

Nasifoğlu Taşımacılık, dünyadaki tüm limanlara ve limanlardan komple (FCL) ve parsiyel (LCL) konteynır taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yüklerin alıcılara göre konsolidasyonu gibi özel servisler de dahil olmak üzere, uygun maliyetli çözümler sunabilmek için dünyanın önde gelen kargo şirketleriyle çalışır. Deniz taşımalarındaki tecrübelerini; kara, hava, demiryolu taşımacılığı kombinasyonu ve gümrükleme alanındaki uzmanlığının da desteği ile pekiştirir.
 
Parsiyel Servisi (LCL)
 Bu servisimiz; deniz taşımacılığında bir konteyneri dolduramayacak kadar küçük yüklemeleriniz için oluşturduğumuz bir servistir.
 
Yüklemeniz haftanın çeşitli zamanlarında iş yerinizden İstanbul Haydarpaşa, Kumport ve/veya sizin seçiminiz olan başka bir limana götürülmek üzere anlaşma şartlarınıza göre bir kamyon ile alınır.
 
Dünyanın sayısız destinasyonuna haftalık kalkışlar mevcuttur. Taşıma süreleri için lütfen temas kurunuz.
 
Konteyner Servisi (FCL)
 Bu servisimiz ile sizlere anlaşılan bir tarihte yükleme için iş yerinizden alınmak üzere kamyon şasisi üzerinde boş bir konteyner tahsis edilmektedir.
 
20’lik ve 40’lık standartlardaki konteynerlerden başka; aynı zamanda farklı nitelikteki kargolarınız için geniş bir çeşitlilikteki özel ekipmanlar da sunmaktayız.
 
Haftalık kalkışlar mevcuttur. Taşıma süreleri için lütfen temas kurunuz.
 
İthalat Servisi
 Dünyanın her yerindeki acentelerimiz vasıtası ile ithalat yüklemelerinizi Türkiye ye veya başka bir noktaya gönderebilmekteyiz.